mcrblg-header-image

search

Czy warto zrobić sobie manicure hybrydowy?


Każda z nas chce się cieszyć pięknymi i zadbanymi dłońmi. Jeden z czynników, który ma znaczący wpływ na ich wygląd, to manicure. Niestety ten tradycyjny pełen jest wad. Szybko się niszczy, długo schnie… Każda z nas doświadczyła jego wad. Na szczęście, od kilku lat dostępny jest dla nas manicure hybrydowy. To wspaniała możliwość, dzięki której możemy mieć piękne paznokcie przez długie tygodnie. Prawidłowo nałożona hybryda będzie się trzymać naszych paznokci aż do momentu zmiany – a będzie jej wymagać tylko przez to, że mamy widoczny odrost. To daje nam około 3-4 tygodnie bez odprysków i uszkodzeń. Poza tym, hybryda sama w sobie nie jest szkodliwa dla paznokci, tak jak na przykład tipsy czy też żel. O wiele łatwiej też można ją ściągnąć w porównaniu z żelem czy akrylem. Tak naprawdę to hybryda może nawet wzmocnić nasze paznokcie. Jest ona o wiele twardsza niż tradycyjny lakier, co zabezpiecza nasze paznokcie przed łamaniem i pękaniem.

Manicure hybrydowy jest dużą oszczędnością czasu – nie musimy go wykonywać co 3-4 dni, a jedynie co kilka tygodni. Co prawda, jest to dość czasochłonny zabieg, jednak z tego powodu najlepiej wykonywać go u kosmetyczki. Wrocław jest miastem, w którym większość kobiet woli właśnie iść w tym celu do salonu kosmetycznego swiaturody.com. To, czego wykonanie nam zajęłoby kilka godzin, profesjonalistce zajmie zwykle około godziny. Poza tym, w czasie, kiedy ona pracuje, my możemy po prostu sobie usiąść, wypić kawę, porozmawiać i miło spędzić czas.

Samodzielne wykonywanie hybrydy nie jest trudne, jednak widzimy często w internecie zdjęcia, które potwierdzają, że brak wiedzy nie pomaga. Najczęstszym błędem jest „zalewanie” skórek. Po pierwsze, nieestetycznie to wygląda. Po drugie, wpływa to znacząco na trwałość hybrydy – nie pozostanie ona na naszych paznokciach przez kilka tygodni, jeśli podchodzi pod nią powietrze i woda. Poza tym, lakierożele posiadają w składzie szkodliwe substancje chemiczne, które nie zrobią nic złego naszej płytce paznokciowej, ale niestety przy wejściu w kontakt ze skórą mogą wywołać reakcję uczuleniową. Prawdopodobieństwo wystąpienia alergii zwiększa dodatkowo zbyt mocne wycięcie skórek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

close
o nas Witamy Was na naszej szalonej stronie. Zapraszamy do czytania wszystkich, których kręci tematyka kosmetyczna. Kobiety w większych rozmiarach też mogą wyglądać świetnie. Ważne jest byście dbały o siebie w odpowiedni sposób. Opowiemy Wam o fajnych i skutecznych metodach na dobry wygląd. Piękno zależny w dużej mierze od dobrego samopoczucia. Pamiętajcie o tym patrząc co rano w lustro. Miło nam będzie, jeśli swoją obecność zaznaczycie w komentarzach.
Do zobaczenia.
search
Kategorie
  • Brak kategorii
avatar

Hi, guest!

settings

menu