mcrblg-header-image

search

Osocze bogatopyłkowe PRP – jeden z najbardziej kontrowersyjnych zabiegów


Jednym z zabiegów, wykonywanych przez dziedzinę kosmetyki estetycznej, który może wzbudzać nieco kontrowersji, ale okazuje się niesamowitym w działaniu, jest zastosowanie osocza bogatopłytkowego PRP. Dlaczego zabieg może okazać się kontrowersyjny? Wystarczy zobaczyć w internecie zdjęcia, które przedstawiają jego przebieg. Tym bardziej ważnym będzie, by zabiegowi poddać się tylko u profesjonalnej i bardzo doświadczonej kosmetyczki swiaturody.com > Katowice. Taką znaleźć możemy w wyszukiwarkach internetowych, a każdą opinię powinniśmy przeczytać, zanim zdecydujemy się na konkretny salon kosmetyczny.

Aby uzyskać odpowiedni materiał do przeprowadzenia zabiegu, należy pobrać od klienta jego krew. Odwirowana powoduje rozdzielenie się różnych warstw i umożliwia oddzielenie osocza od reszty składników krwi. W ten sposób uzyskany preparat wstrzykujemy pod skórę za pomocą igieł. Dzięki temu, że używamy materiału pochodzącego z ciała klienta, mamy stuprocentową gwarancję, że nie dojdzie do żadnych niepożądanych reakcji alergicznych. Samo osocze zostało uznane za materiał, który posiada właściwości regenerujące, pobudza inne substancje do produkcji kolagenu > wikipedia.org, który jest odpowiedzialny za młody wygląd naszej skóry. Zabieg musi jednak zostać dokonany w warunkach maksymalnej sterylności i zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Duży nacisk kładzie się na zastosowanie odpowiednich próbówek, najwyższej jakości igieł oraz odpowiedniej mocy wirówki, której zadaniem jest oddzielenie poszczególnych składników krwi.

Czy jest to zabieg bezpieczny? Na pewno pod względem zastosowania substancji leczniczej – tak. Czy jednak odmładzanie się nasza własną krwią jest czymś, co będzie dla każdego akceptowalne? Jako jedyny z nielicznych zabiegów, stosowanie osocza PRP zostało udokumentowane i potwierdzone wieloma badaniami naukowymi pod względem oddziaływania na skórę i jego efektów odmładzających. Dodatkowo opinie wielu kobiet, które skorzystały już z tego zabiegu przekonują, że efekty są niesamowite, długo się utrzymują i są idealne dla osób, które wcześniej miały z różnych przyczyn problemy alergiczne na skórze. Warto jest rozważyć opinie osób, które już skorzystały z zabiegu i do tego go polecają. Trzeba też koniecznie z rozsądkiem wybrać odpowiedni salon kosmetyczny, w którym przeprowadzimy taki zabieg.

  1. Julita90

    Chyba bym się nie zdecydowała na taki zabieg…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

close
o nas Witamy Was na naszej szalonej stronie. Zapraszamy do czytania wszystkich, których kręci tematyka kosmetyczna. Kobiety w większych rozmiarach też mogą wyglądać świetnie. Ważne jest byście dbały o siebie w odpowiedni sposób. Opowiemy Wam o fajnych i skutecznych metodach na dobry wygląd. Piękno zależny w dużej mierze od dobrego samopoczucia. Pamiętajcie o tym patrząc co rano w lustro. Miło nam będzie, jeśli swoją obecność zaznaczycie w komentarzach.
Do zobaczenia.
search
Kategorie
  • Brak kategorii
avatar

Hi, guest!

settings

menu