mcrblg-header-image

search

Powiększanie ust u kosmetyczki w Białymstoku


Wiele kobiet chciałoby mieć większe i bardziej zmysłowe usta. Aby osiągnąć taki efekt, nie trzeba już poddawać się skomplikowanym i bolesnym operacjom plastycznym. Teraz bezpieczne powiększanie ust kwasem hialuronowym ma w swojej ofercie niemal każdy salon kosmetyczny w Białymstoku, a zabieg taki przeprowadza specjalnie przeszkolona i certyfikowana kosmetyczka. Aby znaleźć najlepszy salon urody, który wykonuje takie zabiegi, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło: ‚kosmetyczka Białystok’. Ofert jest w mieście tak wiele, że spokojnie każda z kobiet znajdzie takie miejsce, które spełni jej wymagania [więcej pod hasłem: kosmetyczna Białystok swiaturody.com].

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet, które mają wyjątkowo małe usta bądź nie są zadowolone z ich kształtu. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego można zmienić kształt warg, skorygować ich asymetrię, ujędrnić skórę ust oraz w zależności od ilości użytego preparatu powiększyć. Usta modelowane w ten sposób stają się pełniejsze i bardziej powabne. Kobiety, które mają kompleksy z powodu wąskich warg, mogą w łatwy sposób je powiększyć i wypełnić, przez co cała twarz nabierze wyjątkowego wyglądu. 

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu stomatologicznym. Preparat jest wprowadzany w czerwień wargową za pomocą specjalnej igły i strzykawki. Klientka podczas wprowadzania preparatu nie odczuwa bólu, ale może być odczuwalne lekkie rozpieranie. W zależności od celu stosuje się jedną lub dwie fiolki preparatu. Jedna fiolka pozwala na korektę asymetrii, wygładzenie ust i zmarszczek wokół nich oraz uzyskanie jędrności i gładkości. Zastosowanie dwóch fiolek kwasu hialuronowego pozwala na znaczne powiększenie małych ust. Każdy zabieg powinien być poprzedzony konsultacją i zintegrowaniem oczekiwań pacjentki z możliwościami preparatu. Preparat jest pochodzenia naturalnego i jest naturalnie produkowany przez ludzki organizm, przez co ryzyko alergii jest minimalne. Czasem zabieg warto podzielić na dwa etapy, by zmiana kształtu nie była zbyt gwałtowna. Często sama klientka o to prosi, gdyż nie chce by zmiana była zauważona przez jej otoczenie. 

Efekt zabiegu jest widoczny natychmiast i utrzymuje się do kilku lat. Przez pierwszą dobę usta mogą być lekko opuchnięte i wrażliwe, ale to szybko ustępuje i nie powoduje dużego dyskomfortu. Przed zabiegiem i po nim należy się przez kilka godzin powstrzymać od palenia tytoniu i spożywania pokarmów wymagających intensywnego rozgryzania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

close
o nas Witamy Was na naszej szalonej stronie. Zapraszamy do czytania wszystkich, których kręci tematyka kosmetyczna. Kobiety w większych rozmiarach też mogą wyglądać świetnie. Ważne jest byście dbały o siebie w odpowiedni sposób. Opowiemy Wam o fajnych i skutecznych metodach na dobry wygląd. Piękno zależny w dużej mierze od dobrego samopoczucia. Pamiętajcie o tym patrząc co rano w lustro. Miło nam będzie, jeśli swoją obecność zaznaczycie w komentarzach.
Do zobaczenia.
search
Kategorie
  • Brak kategorii
avatar

Hi, guest!

settings

menu